Bambusová procedúra je najnovším hitom medzi relaxačnými terapiami. Pomáha pri liečení, pôsobí preventívne a má aj skrášľujúci účinok.

Terapeut nahreje bambusové paličky rôznej veľkosti v špeciálnom prístroji a pripraví originálny bambusový olej. Táto terapia zahŕňa masáže nôh, rúk, chodidiel, chrbta, brucha, ramien, tváre a dokonca aj pokožky hlavy. Každý bambus je špeciálne určený pre danú časť tela, úroveň tlaku sa tým maximalizuje. Bambusové paličky sú pevné, hladké. Sú vlastne hlavným nástrojom maséra. Ten ich prikladá na pokožku klienta a pomaly nimi váľa po problematických miestach. Prútiky majú rôznu dĺžku a priemer, čo umožňuje meniť tlak a regulovať tak prítok krvi.

Uvoľňuje energetické blokády tela, stimuluje krvný obeh a cirkuláciu lymfy, odstraňuje chronické aj akútne bolesti chrbtice, uvoľňuje napätie a stuhnutosť svalov. Má silný detoxikačný efekt, zrýchľuje metabolizmus a posilňuje imunitný systém. „Rôzne spôsoby terapie bambusom sa odporúčajú pre mnohé ochorenia a sú uznávanou súčasťou mnohých fyzikálno-rehabilitačných programov.

Samotný bambus je tiež prínosom pri chronických chorobách vrátane artritídy, únavy, vysokého krvného tlaku, cukrovky, imunity, neplodnosti, odvykaní od fajčenia a depresií. Lymfatický a drenážny efekt sa spája s reflexným účinkom, vďaka čomu sa objavuje pocit výbornej nálady.

Cenník

Objednajte sa

Prosím, objednávku nám zašlite s predstihom, aby sme ju stihli vybaviť.

Po získaní Vašej objednávky, sa Vám ozveme naspäť, aby sme termín potvrdili.

Ďakujeme!

Otváracie hodiny:   Pondelok – Piatok: 9:00-17:00
(Sobota – Nedeľa: zatvorené)

Prosím vyplňte všetky polia formuláru, sú povinné.