Pozývame Vás na zážitok.

Chcete si vychutnat atmosféru pravého Egyptského rituálu a na chvíľu sa cítit ako obdivovaná najkrásnejšia vládkyňa Egypta-Kleopatra.

Táto masáž vás prenesie do čias starovekého Egypta, do mesta oslavujúceho krásu, ženstvo a večnú mladost. Vašu plet bude hýčkat vzácný olej,ktorý ju dokonale vyživí.

Kombinácia kakaového masla a luxusných pleťových olejov (mandlový, jojóbový, avokádový) s 24 karátovým zlatom obsiahnutým v tomto exkluzívnom oleji prináša pre vašu pokožku elixír mladosti.  extrakt z čokolády prekrvuje, zjemňuje a zvláčňuje pokožku. Zabraňuje vysúšaniu a navracia pokožke vlhkosť. Aróma čokolády tlmí prejavy stresu.

Jedinečná zlatá pleťová maska  obsahuje nanočastice zlata, ktoré sú 2000 – násobne menšie  než póry a dokážu veľmi  ľahko preniknúť  do hlbšej vrstvy  pokožky a intenzívne aktivovať  bunkovú činnosť.

Molekuly zlata navyše v kombinácii s kolagénom a kyselinou hyalurónovou  účinne aktivujú mikrocirkuláciu, obnovujú kožné bunky, bojujú proti starnutiu a voľným radikálom. Okamžite po aplikácii masky je pleť pevnejšia , pružnejšia a dochádza k redukcii jemných vrások.

Egyptská masáž je vysoko harmonizujúca a relaxačná procedura, ktorá se zameriava hlavne na uvoľnenie a relaxáciu organismu. Vláčné a pomalé tahy prstov a dlaní stimulují krvní obeh, revitalizujú ju a vďaka tomu sa škodliviny a toxiny vyplavují z organismu. Špeciálne techniky pohybov a hmatov pôsobia na hlboko uložené vrstvy svalovej hmoty a pomáhajú ju uvolnit. Procedura tak pôsobí nie len na  organismus, ale je tiež „elixírom života“ pre naše smysly.

Cenník

Objednajte sa

Prosím, objednávku nám zašlite s predstihom, aby sme ju stihli vybaviť.

Po získaní Vašej objednávky, sa Vám ozveme naspäť, aby sme termín potvrdili.

Ďakujeme!

Otváracie hodiny:   Pondelok – Piatok: 9:00-17:00
(Sobota – Nedeľa: zatvorené)

Prosím vyplňte všetky polia formuláru, sú povinné.