Vám umožní vyskúšať 4 druhy masáží počas jednej procedúry. Masáž prebieha plynule z jednej do druhej, navzájom sa podporujú a umocňujú svoj účinok. Tak poďte na exotickú výpravu, ktorá podnieti Vaše zmysly a zároveň Vás ukľudní a osvieži. Jedinečný odpočinok s nádhernou upokojujúcou vôňou kokosu. Budete sa cítiť zahalený do jemnej exotickej vône ďalekých krajín.

Procedúra začína reflexnou masážou chodidiel. Prináša prekrvenie, uvoľnenie napätia, úľavu od bolesti. Stimuláciou reflexných plôch prepojených s jednotlivými orgánmi prispievame k ich optimálnej činnosti. Stimuláciou reflexných bodov a plôch môžeme ovplyvňovať (posilňovať alebo upokojovať) aj tie orgány a časti tela, ku ktorým je pri klasickej masáži ťažší prístup (hypofýza, žlčník, močový mechúr, kostrč…)

Pokračujeme úžasnou kombináciou relaxačných i tonizačných techník Bali masáže, tie pomáhajú uvoľniť napätie, zbavia Vás stresu a pôsobia blahodarne na celkový stav Vášho organizmu. Tak isto ako ostrov Bali, krásny, plný vône, exotických stromov a kvetín, tak je i masáž Bali plná energie a exotiky.

Havajská masáž pochádzajúca z Havajských ostrovov je založená na rytmických technikách využívajúcich predovšetkým predlaktia a lakte. Dlhé, jemné ťahy sa plynule striedajú zo silnejšími tlakmi v pravidelnom rytme. Je neobyčajne účinná, uvoľňuje svalové spazmy a uľavuje od bolestí.

Bambusová masáž pochádza z juhovýchodnej Ázie a stala sa vyhľadávanou pre svoje špecifické pôsobenie. Bambusová masáž uvoľňuje energetické blokády tela, stimuluje krvný obeh a cirkuláciu lymfy, odstraňuje bolesti chrbtice, uvoľňuje napätie a stuhnutosť svalov. Základnými elementami masáže s použitím bambusu sú špeciálne hladké bambusové tyče rôznej veľkosti a Každý bambus je špeciálne určený pre danú časť tela čím sa maximalizuje úroveň tlaku.

Cenník

Objednajte sa

Prosím, objednávku nám zašlite s predstihom, aby sme ju stihli vybaviť.

Po získaní Vašej objednávky, sa Vám ozveme naspäť, aby sme termín potvrdili.

Ďakujeme!

Otváracie hodiny:   Pondelok – Piatok: 9:00-17:00
(Sobota – Nedeľa: zatvorené)

Prosím vyplňte všetky polia formuláru, sú povinné.