Chceli by ste schudnúť, ale nedarí sa Vám? Príčinou nemusí byť nesprávna diéta, ale zdravotný problém.

Naše výživové poradenstvo nie je len o vypracovaní odporúčaní, ako sa máte stravovať. Cieľom je pristupovať ku klientom komplexne, a preto sa najprv snažíme odstrániť príčiny ťažkostí, ktoré sú zodpovedné za neúspešné pokusy pri chudnutí, respektíve jojo efektu. Až potom pracujeme s informáciami získanými počas konzultácií a meraní, na základe ktorých Vám odporučíme, aké potraviny máte jesť.

 

Kliknite na nadpis, ak Vás zaujímajú detaily

Na začiatku absolvujete úvodnú konzultáciu, počas ktorej Vám vysvetlíme špecifiká našich programov. Cieľom je tiež spoznať Vaše očakávania a potreby.

Po tom, čo sa rozhodnete, ktorý z programov absolvujete, pokračujeme s diagnostikou Vášho organizmu a jeho fungovania (InBody, Bicom). Tieto merania nám povedia, aký máte bazalný metabolizmus, teda ako rýchlo Vaše telo spaľuje. Zistime tiež fungovanie jednotlivých orgánov v tele, ktoré sú zodpovedné za dostatočne vylučovanie a trávenie.

Po diagnostike nasleduje detoxikačná kúra, počas ktorej zbavíme Vaše telo dlhoročných nánosov spôsobujúcich zdravotné komplikácie. Je to nevyhnutný krok k tomu, aby sa organizmus mohol opätovne naštartovať.

Podľa Vami zvoleného výživového programu od nás následne dostanete na mieru vypracovaný jedálniček. Ak ste sa rozhodli pre Základný program, na jeho konci absolvujete výstupné merania, vďaka ktorým môžeme porovnať výsledky zo začiatku. Pri Rozšírenom programe absolvujete kontrolné merania po dvoch týždňoch a výstupné merania na záver. Každý jedálniček vieme počas programu modifikovať podľa aktuálnych výsledkov meraní.

Na mieru vypracovaný jedálniček presne stanovuje dennú dávku kalórií. Pri jeho nastavovaní zohľadňujeme výsledky meraní potravinovej intolerancie, pričom vylúčime hlavné kľúčové alergény. Jedálniček určuje, aké suroviny máte konzumovať. Zásadou je, aby boli vyberané zdravé potraviny, a aby denný sumár spĺňal všetky potrebné prvky na správny chod organizmu. Súčasťou jedálnička sú podrobné recepty na prípravu jedál podľa Vašich kritérií.

Naše programy

 • Základný výživový program
 • 99 €

 • osobná vstupná konzultácia (cca 30-60 minút)


  vypracovanie personalizovaného jedálnička a odoslanie mailom do 3 pracovných dní od zaslania vyplnených formulárov


  výstupná konzultácia telefonicky, ktorá zahŕňa vysvetlenie stravovacieho plánu + otázky klienta (cca 30 minút)


 • Objednať sa
 • Rozšírený výživový program
 • 179 €

 • osobná vstupná konzultácia + meranie prístrojom In Body (cca 60 až 90 min)


  vypracovanie personalizovaného jedálnička s analýzou súčasných stravovacích návykov, odoslanie klientovi mailom do 6 pracovných dní od obdržania podkladov k analýze


  osobná výstupná konzultácia + odovzdanie farebne vytlačeného a zviazaného jedálnička


  kontrolné meranie prístrojom In Body (cca po mesiaci)


  mesačná starostlivosť (možnosť konzultácie s výživovým poradcom podľa potreby)


 • Objednať sa

Prosím, objednávku nám zašlite s predstihom, aby sme ju stihli vybaviť.

Po získaní Vašej objednávky, sa Vám ozveme naspäť, aby sme termín potvrdili.

Ďakujeme!

Otváracie hodiny:   Pondelok – Piatok: 9:00-17:00
(Sobota – Nedeľa: zatvorené)

Prosím vyplňte všetky polia formuláru, sú povinné.